پرستار بیمار
اشتراک‌گذاری
آخرین ویدیوها
هیچ داده ای یافت نشد

پرستار بیمار در منزل تمام وقت و نیمه وقت

پرستار بیمار

بیماران بسیاری ترجیح می دهند که دوران نقاهت شان را در منزل و در کنار خانواده شان سپری کنند، سالمندان نیز اغلب دچار بیماری های حاد و مزمنی می شوند که درمان شان نیاز به تخصص کافی دارد.

مراقبت و نگهداری از بیماران در منزل به تخصص و صبر کافی نیاز دارد، در صورتی که یکی از عزیزان تان در بستر بیماری است و از او در منزل مراقبت می کنید توصیه می شود که پرستار بیمار را از مراکز خدماتی معتبری همچون بهترین پرستار استخدام کنید.

استخدام پرستار بیمار نیمه وقت و تمام وقت در منزل

در صورتی که برای مراقبت و نگهداری از بیماران عزیزتان به پرستار نیاز دارید ما به شما مرکز خدماتی بهترین پرستار را پیشنهاد می کنیم.

بهترین پرستار شرکت خدمات پرستاری معتبری است که در صورت نیاز مشتریان گرامی به تمامی مناطق 22 گانه تهران پرستار متخصص اعزام می کند.

پرستار بیمار
پرستار بیمار

چرا پرستار بیمار نیمه وقت و تمام وقت را از پرستار ایران استخدام کنیم؟

اگر برای شما هم این سؤال پیش آمده که چرا پرستاری از بیمار در منزل را به شرکت بهترین پرستار بسپاریم، در این بخش به این سؤال تان پاسخ خواهیم داد.

بهترین پرستار شرکت خدمات پرستاری مجاز و معتبری در تهران است که دارای مجوزهای رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور است، کلیه پرستاران بیمار فعال در این مرکز افراد مجرب و آموزش دیده ای هستند که در زمینه مراقبت و نگهداری از بیماران در منزل، روش های درمان بیماری ها و… تخصص و تجربه کافی دارند، ضمن این که عملکرد پرستاران این مجموعه به صورت مداوم توسط کارشناسان بررسی می شود و در صورت عدم رضایت پرستار جایگزینی اعزام می شود.

استخدام پرستار بیمار نیمه وقت و تمام وقت از  بهترین پرستار

در صورتی که ساکن هر یک از مناطق 22 گانه تهران هستید و برای مراقبت و نگهداری از بیماران تان به پرستار نیاز دارید می توانید با شماره 02133646219 و سایر شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چرا لازم است از خدمات پرستاری از بیمار در منزل استفاده کنیم؟

با توجه به تحقیقات دوران نقاهت بیماران در منزل و در کنار عزیزان شان راحت تری سپری می شود، بیماران با حضور در منزل و در کنار خانواده شان روحیه بهتری خواهند داشت، همچنین خانواده و عزیزان بهتر در جریان روند درمان بیماران قرار می گیرند.

از آن جایی روحیه بالا تأثیرات مثبتی در بهبود حال بیماران دارد، توصیه می شود که از بیماران در منزل مراقبت و نگهداری کنید، ضمن این که توصیه می شود این کار را به پرستاران مجرب و متخصص بسپارید.

پرستار بیمار
پرستار بیمار

مزایای استخدام پرستار بیمار در منزل

  1. هزینه پرستاری از بیمار در منزل توسط پرستار شخصی در مقایسه با هزینه های بیمارستان ارزان تر و مقرون به صرفه تر است.
  2. با پرستاری از بیمار در منزل احتمال ابتلای بیمار به انواع عفونت های بیمارستانی به صفر می رسد.
  3. با استخدام پرستار بیمار در منزل، پرستار به صورت خصوصی از همان بیمار مراقبت و نگهداری می کند.
  4. با استخدام پرستار بیمار و مراقبت از بیمار در منزل روحیه بیمار نیز حفظ خواهد شد.

وظایف پرستار بیمار نیمه وقت و تمام وقت در منزل

پرستار بیمار فردی متخصص و با تجربه است که وظیفه مراقبت و نگهداری از بیمار را تا زمان بهبودی کامل برعهده دارد، پرستار بیمار با توجه به نوع بیماری فرد، شرایط فرد بیمار و خانواده او دارای وظایف مشخصی است که در این بخش آن ها را بررسی خواهیم کرد.

بررسی مداوم وضعیت بیماری

پرستار بیمار موظف است که به صورت دائمی وضعیت جسمانی و روانی بیمار را بررسی کند، او وظیفه دارد که با پزشک معالج بیمار در ارتباط باشد و وضعیت بیمار را به صورت مداوم به پزشک گزارش دهد.

دارو دادن به بیمار در زمان معین

پرستار بیمار موظف است که داروهای تجویز شده توسط پزشک را در روند درمان و در حین دوره نقاهت به بیمار بدهد، مصرف به موقع داروها توسط بیمار از مهم ترین وظایف پرستار بیمار عنوان می شود.

پرستار بیمار
پرستار بیمار

رسیدگی به امور تغذیه بیمار

پرستار بیمار موظف است با توجه به رژیم غذایی بیمار برای او میان وعده و غذا تهیه کند، ممکن است برخی از بیماران دارای ممنوعیت های غذایی باشند، ضمن اینکه برخی از بیماران توانایی بلع را ندارند و برای تغذیه به لوله معده نیاز دارند.

در نتیجه پرستار باید فردی متخصص و آموزش دیده باشد که بتواند تغذیه بیمار با گاواژ و…را به صورت تخصصی و حرفه ای انجام دهد.

انجام امور نظافتی از جمله استحمام بیمار

پرستار بیمار موظف است که به بیمار در انجام امور شخصی از جمله استحمام کمک کند، برخی از بیماران به دلیل ضعف عمومی ممکن است خودشان توانایی انجام امور نظافتی را نداشته باشند و برای این کارها به کمک نیاز داشته باشند.

کمک به بیمار در امور شخصی و بهداشتی

پرستار بیمار موظف است که به بیمار در امور شخصی و بهداشتی اش کمک کند، ممکن است برخی از بیماران توانایی دفع ادرار یا مدفوع شان را از دست داده باشند، پرستار موظف است که او به بیمار در دستشویی رفتن کمک کند، در صورت نیاز برای بیمار لگن بگیرد و حتی بیمار را پوشک کند.

پرستار بیمار
پرستار بیمار

جنسیت پرستار بیمار نیمه وقت و تمام وقت

بسیاری از بیماران با توجه به شرایط و نیازهای شان ترجیح می دهند که فردی با جنسیت خودشان مراقبت و نگهداری شان را انجام دهد.

با توجه به فعالیت پرستاران خانم و پرستاران آقا در مجموعه خدماتی بهترین پرستار می توانید جنسیت پرستار را با توجه به نیاز و شرایط بیمار انتخاب کنید.

هزینه استخدام پرستار بیمار نیمه وقت و تمام وقت

هزینه استخدام پرستار بیمار نیمه وقت و تمام وقت به عواملی از جمله شرایط بیمار، تخصص پرستار، خدماتی که پرستار ارائه می دهد و.. بستگی دارد.

کلیه هزینه های پرستاری در شرکت بهترین پرستار مطابق با تعرفه های تعیین شده مطابق با وزارت بهداشت دریافت شده و کاملاً منصفانه و مقرون به صرفه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آدرس من

یزد، بلوار طراحان سایت، خیابان وردپرس، کوچه اول، طبقه 2

تلفن من

0351234 - 09131234567

ایمیل من

example@yoursite.com

اطلاعات تماس
آدرس من

تهران

تلفن من

02133646219

ایمیل من

info@behtarinparastar.ir