بهترین شرکت تزریقات در منزل
اشتراک‌گذاری
آخرین ویدیوها
هیچ داده ای یافت نشد

بهترین شرکت تزریقات در منزل

بهترین شرکت تزریقات در منزل

تزریقات یکی از مهم ترین خدمات درمانی است، ممکن است بعضی از افراد برای دریافت خدمات تزریقات، به دلایلی از جمله کهولت سن، بیماری، ناتوانی و غیره امکان مراچعه به مراکز درمانی را نداشته باشند، از این جهت این افراد می توانند از خدمات تزریقات در منزل استفاده کنند، در این مقاله از سایت بهترین پرستار به معرفی 10 مورد از بهترین شرکت تزریقات در منزل می پردازیم.

  1. سپید گستر

سپید گستر مفتخر است که از سال 1387 با اخذ مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و با انگیزه ارتقاء سطح سلامت عمومی، گامی بزرگ در جهت ارائه خدمات پزشکی، پرستاری و درمانی بردارد.

این مرکز به صورت شبانه روزی و در تمام ایام سال آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز می باشد. خدمات پرستاری در منزل سپید گستر جایگزینی مناسب برای درمان در بیمارستان است و بسیاری از خدماتی که در بیمارستان ارائه می شود ، در منزل هم قابل انجام است.

خدمات پرستاری در منزل سپید گستر با اعزام پزشک، پرستار سالمند و پرستار کودک ، پرستار بیمار، ماما، بهیار، کمک بهیار، کودک یار، مراقب، فیزیوتراپ و ماساژور به منزل، این امکان را به بیمار می دهد که در محیطی راحت تر، کم هزینه تر و دور از عفونت های بیمارستانی بهبود یابد و خانواده را آموزش می دهد تا نقش فعال‌تری در درمان بیمار ایفا کنند.

از دیگر خدمات این مرکز اجاره تجهیزات پزشکی و خدمات تزریقات در منزل و پانسمان در منزل می باشد.

بهترین شرکت تزریقات در منزل
بهترین شرکت تزریقات در منزل

آدرس : میدان ولیعـصر، خیابان کریم خان، ابتدای خیابان حافظ، نبش کوچه هورچهر، پلاک 2 طبقه 4، واحد7

تلفن : 02188928334

2. پرستار تهران

شرکت پرستار تهران در سال 1390 تأسیس شد و با شماره مجوز 263931-3 در تاریخ 1401/03/10 از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایران خدمات زیر را ارائه می دهیم.

ارائه خدمات پزشکی تزریقات و پانسمان در منزل، پرستاری در منزل، پاراکلینیکی، اجاره تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیماران

بهترین شرکت تزریقات در منزل
بهترین شرکت تزریقات در منزل

آدرس : تهران – خیابان کریم خان

تلفن : 02188854278

3. هومکا

سفیران سلامت سپینود (هومکا) مجموعه ارائه‌دهنده خدمات سلامت در منزل و محل کار است، هومکا یک «آزمایشگاه» یا «مرکز درمانی» نیست بلکه تلاش می‌کند تا از طریق اتصال کاربران به آزمایشگاه‌های معتبر، پرستاران کارآزموده و پزشکان متخصص، انجام خدمات سلامت در محل را برای کاربران تسهیل نماید.

بهترین شرکت تزریقات در منزل
بهترین شرکت تزریقات در منزل

آدرس : میدان جهاد (فاطمی)، خیابان بیستون، کوچه بوعلی سینا غربی، پلاک۵۱، واحد۷

تلفن : 02167371

4. هم دم

مرکز مشاوره و ارائه‌ی خدمات پرستاری در منزل «هم دم محجوب» توسط گروهی متشکل از متخصصین حوزه‌ی پزشکی و سلامت، ثبت و راه اندازی گردید. از ابتدای ثبت، به منظور ارائه‌ی خدمات با کیفیت و متمایز اقدام به جذب نیروهای متخصص و با تجربه نمود. و به منظور ارائه‌ی خدمات، در بستر مناسب، پس از طی مراحل قانونی موفق به ثبت مجوز رسمی از وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران به شماره ۲۲۱۷۲۴-۳ گردید.

بهترین شرکت تزریقات در منزل
بهترین شرکت تزریقات در منزل

آدرس : تهران، سهروردی شمالی، خیابان نیکوقدم، شماره 44

تلفن : 02158986000

5. درمان نو

در رابطه با با درمان نو بدانید که این مجموعه فعالیت خود را جهت رفع نیاز خدمات پزشکی، پرستاری و پاراکیلینیکی کاربران خود شروع کرده است و خدماتی مانند تزریق سرم در منزل، تزریقات در منزل، ویزیت پزشک در منزل، اخد گرافی و آزمایش در منزل و غیره را به کاربران عزیز خود ارائه می نماید، از آن جایی که برای انجام این خدمات نیاز به صرف هزینه و زمان زیادی وجود دارد از همین رو انجام چنین خدماتی در منزل می تواند کمک بسیار زیادی به رفع نیاز های درمانی اورژانسی کاربران نماید، چون سلامتی شما مهم است درمان نو نیز با شماست.

بهترین شرکت تزریقات در منزل
بهترین شرکت تزریقات در منزل

آدرس : تهران، گاندی شمالی

تلفن : 09194683780

6. ارسطو

مرکز خدمات پرستاری در منزل ارسطو از سال 1389 با مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شهید بهشتی شروع به خدمت نمود.
در این مرکز خدمات پرستاری، پزشکی، مامائی، فیزیوتراپی، ماساژ درمانی و کلیه خدمات مرتبط با بیمار، سالمند و کودک به صورت شبانه روزی در حال ارائه می باشد.
مسئولین مشاور در کلیه زمینه ها از جمله خدمات پرستاری در منزل، بیمارستان، مشاوره ترخیص یا انتقال بیمار و امور مربوط به بیمار، بصورت 24 ساعته پاسخگو می باشند.

بهترین شرکت تزریقات در منزل
بهترین شرکت تزریقات در منزل

آدرس : تهران، بالاتر از مترو سبلان، خیابان مدنی شمالی، کوچه رمضانی، پلاک 29، واحد 3

تلفن : 02177990001

7. آسانیسم

درباره آسانیسم بدانید که یک استارت آپ فعال در زمینه سلامت است که در حوزه ارائه خدمات پرستار سالمند در منزل و پرستار کودک در منزل فعالیت می‌کند. آسانیسم یک پلتفرم تخصصی جهت خدمات پرستاری، مراقبتی و پزشکی در منزل است که کارفرمایان را به موسسات متصل می‌نماید تا کارفرما با موسسات پرستاری قرارداد، اعزام پرستار بسته و خدمات پرستاری مورد نظر خود را دریافت کند.

بهترین شرکت تزریقات در منزل
بهترین شرکت تزریقات در منزل

آدرس : خیابان انقلاب- نرسیده به چهارراه ولیعصر- نبش فلسطین شمالی- جنب داروخانه دانشگاه- سرای صنایع خلاق- طبقه همکف

تلفن: 02191304433

8. نفس بان

مرکز خدمات پزشکی و پرستاری و بالینی در منزل نفس بان دارای مجوزهای معتبر از سوی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی بوده و جهت افزایش رفاه حال بیماران محترم و همراهان و با انگیزه ارتقاء سلامت عمومی بیماران به ارائه خدمات تخصصی پیشگیری؛ آموزشی و درمانی میپردازد.

بهترین شرکت تزریقات در منزل
بهترین شرکت تزریقات در منزل

آدرس : تهران، بلوار فردوس شرق، روبروی خ حسن آباد، ساختمان طاها، پلاک 388 واحد 21

تلفن : 44054393

9. بصیر شفیع

با فعالیت درمان در منزل جهت درمان از منزل خارج نشوید.
موسسه بصیر شفیع با هدف رفع نیاز درمانی افراد جهت ارائه خدمات پزشکی و پرستاری با همکاری پرسنل مجرب و قابل اعتماد با بیش از بیست سال سابقه کاری در خدمت
هموطنان عزیز و خانواده های محترم می باشد.

بهترین شرکت تزریقات در منزل
بهترین شرکت تزریقات در منزل

آدرس : تهران – خیابان ولیعصر – خیابان جمهوری – بین فلسطین و ابوریحان – ساختمان شماره 111 – پلاک 913 – طبقه 4 – واحد 8

تلفن : 02166174324

10. زندگی برتر اکسین

شرکت پرستاری زندگی برتر اکسین؛ ارائه‌دهنده خدمات پرستاری در منزل، پرستار سالمند، پرستار بیمار، پرستار کودک و نوزاد و اعزام پرستار می‌باشد. در اینجا سعی داریم تا بیشتر شما را با اهداف، رویکردها و استراتژی‌های این موسسه پرستاری آشنا کنیم.

بهترین شرکت تزریقات در منزل
بهترین شرکت تزریقات در منزل

آدرس : تهران، ونک، خیابان ملاصدرا، نرسیده به بیمارستان بقیه الله، پلاک 208، طبقه اول، واحد 1

تلفن : 02141094

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آدرس من

یزد، بلوار طراحان سایت، خیابان وردپرس، کوچه اول، طبقه 2

تلفن من

0351234 - 09131234567

ایمیل من

example@yoursite.com

اطلاعات تماس
آدرس من

تهران

تلفن من

02133646219

ایمیل من

info@behtarinparastar.ir